1 січня - особливий день для мешканців с.Загірочко, які щорічно вшановують пам'ять Степана Бандери

Дата: 04.01.2021 11:56

На згарищах і на руїні

Прийшла нова ера.

вже легенда в Україні -

наш Степан Бандера.

Це рядки із вірша Остапа Лижника-самобутнього місцевого поета.

1 січня для жителів с.Загірочко Загірочківського старостинського округу є особливим. Щороку тут  вшановують пам*ять провідника ОУН УПА, лідера української нації Степана Бандери. Дійство відбувається на шкільному подвір8ї , де з ініціативи Остапа Лижника і за підтримки  мешканців села, доброчинців, разом із скульптором Романом Романовичем 26 жовтня 2003 року було встановлено і освячено погруддя Степану Бандері.

Так і цього року, 1 січня 2021 року,  відбулося віче, яке відкрила староста Загірочківського старостинського округу Ярослава Семигінівська, яка відзначила роль Степана Бандери, як незламного, невтомного борця проти ворогів свого народу, символа нації, лідера української нації, духовного провідника. Діти поклали квіти до погруддя Степана Бандери. Отець Іван провів спільну молитву за всіх героїв, які боролися і продовжують боротьбу за вільну, незалежну Україну. Учасниками вокального ансамблю народного дому "Просвіта" села Загірочко були виконані патріотичні пісні про Степана Бандеру, про Україну. Завершенням заході стала спільна коляда і поздоровлення з Новим Роком і Різдвом Христовим .