Комунікація – запорука успішної роботи!

Дата: 04.01.2021 11:52

У такий непростий для усіх 2020 рік, Ходорівській об’єднаній територіальній громаді вдалось реалізувати дві соціально - важливі програми .

Завдяки співпраці з службою у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації та департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації  придбано 2 житла за кошти державної субвенції для дітей-позбавлених батьківського піклування  та 4 житла для учасників бойових дій, які перебували у зоні АТО відповідно до  Комплексної програми соціальної підтримки у Львівської області учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2018 – 2020 роки.

Щиро дякуємо начальнику служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації  Володимиру Лису та завідувачу сектору розвитку сімейних форм виховання та усиновлення Володимиру Слюсару  за співпрацю та допомогу .

Директор департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації Кузяк Наталя Олегівна нагородила заступника Ходорівського міського голови Мельник Ольгу Володимирівну подякою за сумлінну працю , високий професіоналізм при виконанні службових обов’язків та особистий внесок у реалізацію державної політики з питань соціального захисту населення від Міністерства соціальної політики України .