Вітаємо з Новим роком!

Дата: 31.12.2020 13:44

ДОРОГА ХОДОРІВСЬКА  ГРОМАДО!

Сьогодні в кожному домі вже відчувається дух Нового року та святковий настрій. Це особливе свято, з яким пов'язані наші надії та сподівання на краще.

Щиро вітаю всіх з прийдешнім Новим роком!  Це світле, радісне свято, яке об’єднує у собі й наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє.

У цей час ми щиро прагнемо бути разом зі своїми найріднішими, дарувати їм свою любов і піклування. Усе це єднає та зближує людей незалежно від їх поглядів і переконань, надихає на нові звершення та добрі справи.

У цей новорічний час дякую всім захисникам, які нині стоять на передовій та захищають Україну від ворога, волонтерам, які не втомлюються робити добрі справи та всім небайдужим  громадянам, які спонукають і допомагають  робити нашу  громаду  кращою.

То ж нехай Новий рік прийде до вас лише з радістю, буде щедрим на втілення планів і сподівань, додасть сил, здоров’я й оптимізму, вселить у душі спокій і впевненість і  стане роком добрих та позитивних змін.

З повагою міський голова                                                                       Олег КОЦОВСЬКИЙ