Каналізування в районі «Зарудки»: бути чи не бути???

Дата: 29.12.2020 12:12

Сталося це не вчора. Упродовж років ця історія, як мовиться, обросла «бородою». Комунальним підприємством  «Ходорівводоканал», як уповноваженим  замовником  від Ходорівської міської ради,  планувалось розпочати роботи  до кінця поточного року з будівництва каналізації в районі «Зарудка», зокрема влаштування  мобільної  каналізаційно-насосної установки, відповідно розробленої проектної документації. Дана установка придбана за бюджетні кошти і її вартість не мала – 1.4 млн.гривень.

Здавалося б, дуже актуально,  дуже потрібно та життєво необхідно! Але ж ні! Якщо одні  мешканці  постійно звертаються з питанням влаштування  централізованого водовідведення, інші безпідставно  штопорять  процес. Незважаючи навіть на те, що міською радою вже витрачені немалі кошти на виготовлення проектної документації та закупівлю каналізаційно-насосної станції.

Тим більше, що при умові початку будівництва такого об’єкту, важливість якого для забезпечення здорової життєдіяльності міста важко переоцінити,   є більше шансів залучити  для цих потреб  кошти із різних джерел.

Тепер знову  виникає питання: як покращити  санітарно - еколологічну ситуацію в місті, якщо  жителі міста самі  того не хочуть???

А тим часом, придбана каналізаційно-насосна установка (на фото) перебуває на зберіганні.