Бюджет на 2021 рік зважений, оптимізований та цілком реальний до виконання!

Дата: 29.12.2020 12:18

Головний фінансовий документ Ходорівської територіальної громади - бюджет на 2021 рік прийнятий 22 грудня 2020 року рішенням  ІІ сесії УІІІ скликання Ходорівської міської ради, за яке віддали свої голоси 23 депутати.

З основними показниками бюджету присутніх ознайомила начальник фінансового відділу Іванна  Глушко.

Прийняттю бюджету передували його схвалення виконавчим комітетом Ходорівської міської ради, активні обговорення його пріоритетів з депутатським корпусом Ходорівської міської ради, що відбулися 17 грудня 2020 року та постійно діючою депутатською комісією з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики Ходорівської міської ради, засідання якої проведено 21 грудня 2020 року.

Бюджетна політика в громаді спрямовується  у першу чергу на забезпечення стабільності фінансування соціальних видатків, пов’язаних з виплатою заробітної плати працівникам бюджетної сфери, реалізацією соціальних гарантій і соціального захисту вразливих верств населення, забезпечення гідних умов життєдіяльності для кожного громадянина.

Разом з тим, надзвичайно важливим є оновлення закладів бюджетної сфери та соціальної інфраструктури, житлово - комунального господарства, реалізація реформ у бюджетній сфері.

Бюджет Ходорівської міської ради сформований  відповідно до діючих на теперішній час положень Податкового та Бюджетного кодексів України, Закону України «Про державний бюджет України на 2021 рік», постанови КМУ від 29.07.2020 року №671 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2021-2023 роки», Плану соціально - економічного розвитку громади на 2020 - 2022 роки, враховуючи рекомендації Міністерства фінансів України та інших нормативно  - правових актів.

Основними пріоритетними напрямами розвитку громади на наступний  рік залишаються:

• послідовне підвищення якості життя населення громади: ефективне функціонування систем охорони здоров’я та підвищення якості медичної допомоги; розвиток високоякісної освіти; забезпечення державних соціальних гарантій для населення;
  • забезпечення населення, підприємств, організацій якісними комунальними послугами: підвищення ефективності та надійності функціонування житлово-комунального господарства;
  •  розвиток транспортної інфраструктури: забезпечення задовільного стану доріг, удосконалення існуючих автобусних маршрутів;
  • раціональне використання бюджетних коштів: зміцнення бюджетної та фінансової дисципліни, підвищення якості послуг, що надаються за рахунок місцевого бюджету, покращення платіжної дисципліни суб’єктів господарювання.

Доходи та видатки міського бюджету Ходорівської міської ради затверджені в обсязі 191 002 400,0 гривень.

Детальнішу інформацію про бюджет можна отримати на офіційному сайті міської ради ( в розділі офіційні документи, рішення сесії)