Проводити спортивний новорічно-різдвяний фестиваль в Ходорівській громаді вже стало доброю традицією!

Дата: 29.12.2020 12:11

В черговий раз напередодні Нового року та Різдва Христового вихованці Ходорівської ДЮСШ беруть участь у Новорічно-Різдвяному фестивалі з мініфутболу (хлопці) та баскетболу (дівчата). Цей захід проводився на базі Грусятицької школи.

Цього року знову хлопці та дівчата завзято змагались, показали свої уміння, навики, майстерність гри у футбол і баскетбол.

У турнірі з мініфутболу взяло участь п’ять команд юнаків 2009-2010 р.н. (склад команди 10 чоловік). Змагання проходили за круговою системою – два тайми по дванадцять хвилин. За результатами змагань:

І місце – команда с.Дуліби (тренер Пшик С.З.),

ІІ місце - команда м.Ходорів (тренер Борик А.Ю.),

ІІІ місце - команда с.Бортники (тренер Куць М.Й.),

ІV місце - команда с.Чорний Острів (тренер Конівіцький В.Я.),

V місце -  команда с.Грусятичі (тренер Литвин Б.М.).

За результатами естафет з елементами баскетболу серед дівчат 2008-2009р.н.:

І місце – команда м.Ходорів (тренер Грай М.В.),

ІІ місце - команда с.Бортники (тренер Куць М.Й.),

ІІІ місце - команда с.Грусятичі (тренер Литвин Б.М.).

У грі в баскетбол серед дівчат 2006-2007 р.н. перемогу здобула команда м.Ходорів (тренер Грай М.В.), ІІ місце - команда с.Грусятичі (тренер Литвин Б.М.) , ІІІ місце -  команда с.Бортники (тренер Куць М.Й.). Участь у цьому турнірі  з баскетболу взяло п'ятдесят  дівчат.

Усі учасники фестивалю отримали солодкі подарунки за сприянням відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради.