Першокласник Андрій Півуш переміг у конкурсі до Дня св.Миколая

Дата: 24.12.2020 09:05

Півуш Андрій - учень 1-А класу ЗЗСО №3 імені Героя України Романа Точина м.Ходорова, (класовод Олександра Данилко) здобув призове місце у конкурсі «Творчість свою представляй - в гості спішить Миколай!» #Львів_Миколай_онлайн

Конкурс проводив Відділ промоції міста Львова. На конкурс було представлено: 185 малюнків, 8 вишиванок, 88 поробок, 7 листів до св.Миколая, 14 віршів, 27 колядок, 13 музичних виконань на різноманітних інструментах з різних куточків України. Загалом у конкурсі взяло участь понад 500 діток, які дуже старались вгодити святому Миколаю.

У номінації «Найкраща поробка з матеріалу» перемогу здобув Півуш Андрій з Ходорова, отримавши 56 балів. Всі питання щодо місця, дати та часу нагородження переможців та учасників конкурсу відділ промоції міста Львова повідомить публікаціях на своїй сторінці у фейсбуці.