Наші бібліотеки отримали 6 комп'ютерів в рамках проєкту «Дія. Цифрова освіта»

Дата: 15.12.2020 15:34

В рамках проєкту «Дія. Цифрова освіта» бібліотеки-філії КЗ «Ходорівська міська публічна бібліотека»: бібліотека-філія с. Бортники, бібліотека-філія с. Вовчатичі та бібліотека-філія с. Чорний Острів Ходорівської міської територіальної громади отримали по два комп’ютери.

Завдяки цьому проєкту сільські бібліотеки стануть інформаційним центром нашої громади, простором для навчання і розвитку та місцем для самореалізації. У зазначених бібліотеках буде передбачене комп’ютерне робоче місце для самообслуговування відвідувачів.

Щиро дякуємо усім причетним до цього грандіозного проєкту для сільських бібліотек!

Міністерство цифрової трансформації України завдяки проєкту «Дія. Цифрова освіта» отримало можливість комп’ютеризувати міста та села і передати за сприяння Украі?нськоі? бібліотечноі? асоціаціі? 5000 одиниць комп’ютерноі? техніки украі?нським бібліотекам. На реалізацію цього проєкту не витрачаються кошти державного бюджету.

Львівська обласна державна адміністрація отримала для подальшого розподілу між бібліотеками Львівщини комп’ютерів.