На сесії міської ради сформовано депутатські комісії

Дата: 11.12.2020 14:34

10 грудня 2020 року під головуванням міського голови Олега Коцовського  відбулося 2 пленарне засідання І сесії Ходорівської міської ради VIII скликання. Участь в роботі сесії взяли 24 із 26 депутатів міської ради, старости старостинських округів, керівники відділів міської ради та комунальних підприємств.

Депутати розглянули проект Регламенту міської ради, затвердили персональний склад постійних депутатських комісій, обрали голів комісій та затвердили план діяльності з підготовки регуляторних актів на 2021 рік.

Цього скликання в міській раді будуть працювати 5 депутатських комісій:

1.З питань бюджету, фінансової та інвестиційної політики (голова  комісії  Яремишин Юрій Михайлович);

2. З питань медицини, освіти, культури, соціального захисту, молоді та спорту (голова комісії  Юревич Юрій Михайлович);

3. З питань земельних відносин, екології та містобудування (голова комісії  Михайлюк Ростислав Юліанович);

4. З питань господарського комплексу та розвитку територій  (голова комісії Гапонюк Ростислав Миколайович);

5. З питань роботи ради, законності, інформаційної та регуляторної політики ( голова комісії  Ольшанський Володимир Петрович ).

Голови комісій провели перші організаційні засідання та обрали заступників та секретарів комісій.

Секретар ради Марія Гавінська інформувала присутніх  про створення депутатської фракції Української Галицької Партії, до якої увійшли 5 депутатів міської ради. Голова фракції Юрій Юревич.

Наступна сесія Ходорівської  міської  ради відбудеться 22 грудня 2020 року. Основні питання – затвердження бюджету Ходорівської міської ради на 2021 рік Регламенту Ходорівської міської ради VIII скликання. А вже з наступного тижня депутати розпочнуть свою роботу в комісіях і розглянуть питання, які будуть включені до порядку денного ІІ сесії.