ЮРИДИЧНИЙ ВІДДІЛ ХОДОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ: «Львівгаз» намагався неправомірно стягнути понад 1 млн. грн. з міської лікарні та міської ради

Дата: 11.12.2020 14:33

Акціонерним товариством “Оператор газорозподільної системи “Львівгаз” було подано позов у Господаpський суд Львiвської областi до КНП “Ходорівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини”, КНП “Ходорівська міська лікарня”, Ходорiвської мiської ради, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - ДП “МОЛТЕКС НАФТА І ГАЗ” Компанії “МОЛТЕКС БІЗНЕС” за участю Прокуратури Львівської області про стягнення грошових коштів в сумі 1 079 235,10 грн.

Представникам Ходорiвської мiської ради та КНП “Ходорівська міська лікарня” вдалося довести безпідставність позовних вимог Акціонерного товариства “Оператор газорозподільної системи “Львівгаз”, а тому 30.11.2020 року Господаpським судом Львiвської областi було оголошено вступну та резолютивну частини рішення по справі №914/2531/19, яким у задоволенні позовних вимог Акціонерного товариства “Оператор газорозподільної системи “Львівгаз” відмовлено повністю.

У судових засіданнях по даній справі представляли інтереси Ходорiвської мiської ради та КНП “Ходорівська міська лікарня” відповідно - начальник юридичного відділу міської ради І. Закорчемний та директор Ходорівської міської лікарні В. Жигало