Соціальний захист в громаді запрацює по новому

Дата: 11.12.2020 09:54

У середу 08 грудня 2020 року Департаментом соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації за підтримки Львівського регіонального офісу Програми „U-LEAD з Європою” проведено інформаційну сесію для територіальних громад на тему «Соціальний захист в громадах», в якій взяли участь спеціаліст з питань соціального захисту населення Ходорівської міської ради Людмила Краївська та директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Ходорівськоі міської ради Зоряна Пастернак.

На сесії висвітлено питання:

-   про важливі зміни у законодавстві у сфері соціального захисту;

-   про надання адміністративних послуг соціального характеру;

-  про основні організаційні та правові засади надання соціальних послуг у громаді відповідно до Закону України «Про соціальні послуги» та Постанов Кабінету Міністрів України.

Спікери відео-конференції наголосили на системі захисту прав дітей в умовах децентралізації, на роботу з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах та роль фахівців із соціальної роботи в громаді, на розвиток базових соціальних послуг відповідно до вищезгаданого Закону України.