Шановні депутати, старости, працівники міської ради, ветерани місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2020 09:47

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

Це свято об'єднує людей з активною життєвою позицією!

Вірю, що  разом з усією громадою, депутатами, партійними та громадськими організаціями в мирі й злагоді ми будемо плідно працювати на розвиток нашої громади.

Висловлюю вдячність працівникам органів місцевого самоврядування за самовідданість у роботі, професіоналізм та  відповідальність.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині здоров`я, достатку й злагоди.

Нехай усі життєві негаразди обходять нас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє нашої Ходорівської громади  додають усім нам сили та наснаги.

З повагою міський голова                                                                 Олег КОЦОВСЬКИЙ