Відбулась перша сесія Ходорівської міської ради

Дата: 04.12.2020 22:15

3 грудня відбулось перше засідання Ходорівської міської ради, участь в якому взяли  26 депутатів. Серед запрошених голова Жидачівської районної ради І.Кос та голова Жидачівської райдержадміністрації М.Гучко, члени виконавчого комітету та депутати  попереднього скликання.

За традицією засідання розпочалось із виконання державного Гімну та благословення отців М.Прунака та Т.Гриціва.

о.Микола  під час вітання новообраних депутатів наголосив: «Якщо  ви свою каденцію проведете у єдності між собою, ми, ті, які вас обрали, будемо бачити вашу спільну  працю. Якщо ж будете шукати недоліки один  одного, ви провалите всю роботу».

Голова ТВК Ірина Вербовська зачитала протоколи Ходорівської міської територіальної виборчої комісії про результати виборів депутатів VIII скликання та міського голови 25 жовтня 2020 року.  Депутати прийняли до відома інформацію голови ТВК, визнали повноваження депутатів, міського голови та отримали депутатські посвідчення. Міський голова Олег Коцовський склав  Присягу. Присягу депутатів Ходорівської міської ради зачитала найстарша по віку депутат Мирослава Угрин.

Відповідно до чинного законодавства кандидатури для обрання секретаря ради, затвердження заступників міського голови, старост, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету пропонує міський голова.

На посаду секретаря ради міський голова запропонував обрати М.Гавінську, яка до цього часу обіймала дану посаду. Для проведення виборів секретаря ради було утворено окрему лічильну комісію, до складу якої увійшли представники від усіх політичних партій, представлених у міській раді: Ю.Івашків (ВО «Свобода»), О.Дідик (УГП), І.Хрущ (НРУ), Н.Макогін (УДАР), Н.Калинець (ЄС), Ю.Яремишин (Самопоміч), В.Ревер (Батьківщина). Головою комісії було обрано Н.Калинець. За підсумками таємного голосування Марія  Гавінська вдруге стала секретарем Ходорівської міської ради.

Депутати також підтримали і затвердили кандидатури О.В.Мельник, А.П.Батирняк, Я.М.Костура на посади заступників міського голови з питань діяльності виконавчого комітету та Л.С.Абрамів на посаді керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету на строк повноважень Ходорівської міської ради VІІІ скликання.

Були внесені зміни до рішення ХІІІ сесія VІІІ-го скликання від 27 квітня 2017 року №876 “Про утворення старостинських округів Ходорівської об’єднаної територіальної громади”, зокрема ввели села: Голешів та Лапшин до складу Бортниківськогостаростинського округу з центром в с.Бортники, що складається з сіл Бортники, Букавина, Молотів, Демидів.

Затвердили старост старостинських округів – попередники продовжили свою роботу, окрім старост Вербицького округу, де обрали Олега Деляновського та Загірочківського округу, де обрали Ярославу Семигинівську.

Рішенням сесії було утворено п’ять  постійних  депутатських комісій  Ходорівської міської ради VІІІ скликання, а саме: з питань бюджету, фінансової та інвестиційної політики; з питань медицини, освіти, культури, соціального захисту, молоді та спорту;  з питань земельних відносин, екології та містобудування; з питань господарського комплексу та розвитку територій; з питань роботи ради, законності, інформаційної та регуляторної політики. Склад цих комісій буде затверджений під час другого  засідання міської ради, яке відбудеться 10 грудня.

Був сформований новий склад виконавчого комітету у кількості 26 осіб, до складу якого, відповідно до чинного законодавства обов’язково входять міський голова, секретар ради, заступники міського голови, керуючий справами (секретар) виконкому. Також до складу виконавчого комітету увійшли старости старостинських округів, Р.М.Чорний - голова ГО «Інтелігенція Ходорівщини», С.В.Мокрицький - голова фермерського господарства, приватні підприємці - П.І.Юськів, Р.П.Триндяк, В.Гавриш, Я.Є.Баторик, мешканець села Вовчатичі Ю.Добуш, С.Д.Осадчук - голова спілки учасників АТО Ходорівщини, завідувач відділення інтенсивної терапії КНП «Ходорівська міська лікарня», Р.Б.Сметанський - керівник громадської організації.  При виконавчому комітеті було утворено чотири комісії:   адміністративну,  житлово-побутову, у справах дітей, з обстеження аварійних дерев. Персональний склад комісій буде затверджений на  засіданні виконавчого комітету. Тоді ж буде затверджений регламент роботи Ходорівської міської ради.