В Ходорівській лікарні відбулося друге засідання опікунської ради

Дата: 02.12.2020 08:21

01.12.2020 року в КНП "Ходорівська міська лікарня" відбулось друге засідання опікунської ради в повному складі 9 чоловік, а саме: Глушко Іванна Ярославівна, Швед Тарас Володимирович, Чорний Роман Михайлович, Юськів Петро Іванович, Іванів Ярослав Володимирович, Баторик Назар Ярославович, Кухарська Наталія Юріївна, Цан Юрій Романович, Осадчук Степан Дмитрович. Основними питаннями було затвердження складу опікунської ради, обрано голову опікунської ради - Юськіва Петра Івановича, заступника - Баторика Назара Ярославовича, секретаря - Кухарську Наталію Юріївну. Обговорено план роботи та висвітлили основні проблемні питання в закладі охорони здоров’я, та важливість якомога швидшого їх вирішення.

Успіх змін залежить від того, наскільки нам усім не все одно, наскільки для нас важливі наші потреби і права та чи готові ми за них боротися. Медична реформа дає нам такі можливості і ми повинні цим скористатися.