Засідання робочої групи новообраних депутатів: змістовно та конструктивно!

Дата: 27.11.2020 12:54

Відповідно до розпорядження міського голови від 26 листопада 2020 року відбулося засідання робочої групи з підготовки І сесії  VIIІ скликання Ходорівської міської ради.

Участь в засіданні взяли голова Ходорівської міської територіальної виборчої комісії Ірина Вербовська, секретар Ходорівської міської ради Марія Гавінська, 20 депутатів та працівники міської ради.

Ірина Вербовська інформувала про процедуру скликання та проведення І сесії, прийняття присяги, отримання посвідчень депутата.

Марія Гавінська ознайомила депутатів з проектом порядку денного І сесії, інформувала про кількість та перелік депутатських комісій (проект рішення), про основні аспекти роботи депутатів щодо участі в сесіях та комісіях, про розробку та прийняття регламенту ради та положення про депутатські комісії, про помічників-консультантів депутатів.

Депутати порушували питання щодо старостинських округів, щодо закріплення депутатів за старостинськими округами, щодо формування складу виконавчого комітету.

Засідання  робочої групи відбулося змістовно та конструктивно.

На завершення М.Гавінська зазначила, що депутатський корпус міської ради дуже потужний, бо в ньому багато досвідчених колишніх депутатів різних рівнів та побажала колегам успішної та злагодженої роботи в новому скликанні.