Інформаційний калейдоскоп «Провіднику ОУН – 130 років від дня народження»

Дата: 27.11.2020 12:35

Працівники КЗ «Ходорівська міська публічна бібліотека» провели інформаційний калейдоскоп «Провіднику ОУН – 130 років від дня народження», приурочений одному з видатних лідерів українських націоналістів Андрію Мельнику.

З  нагоди 130-ї річниці від дня народження Андрія Мельника у КЗ «Ходорівська міська публічна бібліотека» розгорнуто книжкову виставку «Андрій Мельник: «Будіть віру в прийдешнє»». Користувачі мають змогу переглянути літературу, яка відображає життєвий шлях українського політичного діяча, національну ідею та його боротьбу за волю України.

Андрій Мельник - полковник армії УНР, військовий і політичний діяч, один з найближчих соратників Євгена Коновальця. Організатор формації Січових Стрільців у Києві, один з організаторів УВО. З 1938 року — голова Проводу ОУН; в'язень німецьких концтаборів.