До уваги мешканців багатоквартирних будинків!

Дата: 25.11.2020 14:54

Терміново – до 31.12.2020 року!

Відповідно до Законів України  «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», «Про житлово-комунальні послуги»,  «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку»:

ВИ ЗОБОВЯЗАНІ організувати збори співвласників і визначитись з формою правління вашим будинком,  надати протокол рішення зборів виконавчому комітету Ходорівської міської ради.

Можна створити ОСББ,  самостійну форму правління (для будинків до 10-12 квартир), обрати управителя самостійно, або довірити цей вибір місцевій владі , щоб   призначила  Вам управителя. У будь-якому випадку потрібно провести збори співвласників та визначитися з формою управління будинком, щоб уберегти свій дім від можливого комунального колапсу, так як будинки зняті з балансу КП «Ходорівське УКГ» і  дане підприємство  немає права надалі обслуговувати   Ваші будинки.

При не визначенні з формою  правління будинком, Ви не зможете отримати жодної  підтримки  держави та органу місцевого самоврядування на утримання,  проведення ремонтів будинку та інженерних мереж.