Жидачівський район - це вже історія?

Дата: 25.11.2020 13:00

Минулого тижня депутати Жидачівської районної ради  востаннє зібралися на позачергову сесію.

Основне питання позачергової сесії це -  передача з 01.01.2020 року бюджетних установ та майна із спільної власності територіальних громад Жидачівського району у комунальну власність Жидачівської, Ходорівської, Бібрської міських рад та Журавнівської селищної ради.

У своєму виступі секретар міської ради Марія Гавінська наголосила про те, що  Ходорівська ОТГ дає згоду на прийняття в комунальну власність нерухомого майна бюджетних установ, але пропонує об’єкти незавершеного будівництва (газифікація) та меліоративні системи тимчасово передати в спільну власність територіальних громад Стрийського району та розглянути дане питання після детального вивчення і проведення інвентаризації кількості та стану об’єктів в розрізі населених пунктів Ходорівської громади.

На сесії депутати внесли зміни до показників районного бюджету, заслухали інформацію про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року, внесли зміни до рішень районної ради щодо затвердження списку присяжних для Жидачівського районного суду, щодо встановлення (зміни) меж окремих населених  пунктів.

На завершення голова районної ради Ігор Кос подякував депутатам за роботу впродовж каденції та побажав усім доброї  праці в громадах.

Це було останнє зібрання обранців Жидачівщини, бо наступного разу депутати районної ради зберуться на свою першу сесію, але вже у Стрийському районі.