Конкурсу проєктів місцевих ініціатив бути!

Дата: 25.11.2020 10:24

Оголошено,прийом заявок у рамках проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області на 2021 рік. Він розпочнеться о 9:00 год. 30 листопада 2020 року і триватиме до 18:00 год. 1 лютого 2021 року включно.

Конкурсна рада своїм рішенням затвердила пріоритети обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив на 2021 рік:

- «Освіта» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

- «Охорона здоров'я» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування (в тому числі придбання автотранспорту).

- «Культура» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

- «Вуличне освітлення» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція.

- «Інші пріоритети» (об’єкти усіх форм власності (окрім приватної (за винятком ОСББ)), що не підпадають під визначені Конкурсною радою пріоритети) - будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, облаштування об’єктів ПЗФ, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

- «Обласні заклади та установи, некомерційні комунальні підприємства обласної ради» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, благоустрій територій, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

Конкурсною радою затверджено граничну вартість проєкту та суму субвенції з обласного бюджету в 2021 році на рівні: 500 тис грн і 250 тис грн відповідно. Також встановлено мінімальну вартість проекту, який може брати участь в конкурсі – не менше 100 тис грн.