Робоча поїздка до Голешева

Дата: 24.11.2020 15:21

Секретар ради Марія Гавінська, заступник міського голови Анастасія Батирняк, керівники відділів Іванна Глушко та Христина Добуш здійснили робочу поїздку до сіл  Голешів та Лапшин з метою огляду стану приміщень установ, які перейдуть до комунальної власності Ходорівської міської ради.

Нагадаємо, що дані села належали до колишньої Млиниської сільської ради Жидачівського району, а тепер ввійшли  до складу Ходорівської ОТГ в межах Бортниківського старостинського округу.

На даний час опрацьовуються питання про переведення в підпорядкування профільних відділів установ  та прийняття в  комунальну власність міської ради   нерухомого майна установ: народного дому, бібліотеки, фельдшерсько-акушерського пункту, які розміщені в селі Голешів.