В Ходорові вшанували Героїв

Дата: 23.11.2020 12:37

Фото без описуДень Гідності та Свободи відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Фото без описуЗ нагоди відзначення Дня гідності і свободи в Ходорові на Алеї Небесної Сотні Львівщини вшанували пам'ять Героя України ходорівчанина Романа Точина та загиблих на Майдані Незалежності у Києві воїнів Небесної Сотні.

Фото без описуУ заході взяли участь представники духовенства, міської ради, громадських організацій, мешканці міста.

Фото без описуЗахід  відбувся із дотриманням карантинних обмежень.