До відома громадян, які перебувають на квартирному обліку

Дата: 18.11.2020 11:49

Виконавчий комітет Ходорівської міської ради повідомляє:

відповідно до пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470 щорічно  з 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання, під час якої перевіряються їх облікові дані.

Для проходження перереєстрації при виконавчому комітеті Ходорівської  міської ради необхідно, поновити документи облікової справи, а саме:

1) ксерокопії  паспортів (свідоцтва про народження) та ідентифікаційних кодів громадян,що зареєстровані та проживають разом з Вами;

2)  довідку (виписку з будинкової книги про склад сім’ї та прописку);

3)  акт обстеження житлових умов;

4)документ, який дає право на включення до пільгової черги (оригінал та копія);

5) відомості з державного реєстру речових прав про наявність чи відсутність власності на всіх повнолітніх членів сім’ї;

6) громадяни, які винаймають житло, надають договір найму/піднайму завірений належним чином).

Згідно п.3.2 «Положення про житлову комісію при виконавчому комітеті Ходорівської міської ради», затвердженого рішенням виконавчого комітету № 351 від 29.12.2011 р., громадяни,які своєчасно не поновили перелік документів для перереєстрації квартирного обліку, вважаються такими,що не потребують поліпшення житлових умов та знімаються з  квартирного обліку.