Шахові змагання присвячені 102-й річниці створення ЗУНР

Дата: 10.11.2020 15:26
Кількість переглядів: 708

Фото без опису

У шахових змаганнях присвячених 102-й річниці цтворення ЗУНР було розіграно 21 призове місце. В семи окремих різновікових турнірах боротьба велась за коловою системою з контролем часу 30 хвилин на партію для обох учасників.

Переможцями турнірів стали: Д.Олеськів, С.Кузів, А.Труш, М.Деркач (усі на фото), М.Тарнавський, А.Морозов, М.Савків. Другі місця завоювали: З.Грицків, Р.Дрогомирецький, Св. Урваєв, Р.Магас, В. Митенько, Д.Заставна, А.Стриганин, а треті: В.Сомик, Д.Пастух, А.Совтус, К.Чорна, М.Антоник, Д.Качановський.

Слід відзначити К.Чорну та Р.Магас, які достойно вели боротьбу в турнірах з участю суперників, які на 2-3 роки старші від них. Додатковий матч знадобився для визначення переможця в групі наймолодших між А.Морозовим та Св. Урваєвим.

Переміг Адам, а в іншому турнірі М.Деркачу та А.Стриганину довелося зустрічатись тричі, щоб визначити сильнішого. Ним став Матвій. Переможці та призери усіх турнірів нагороджені грамотами та медалями.

Щиро вдячні приватному підприємцю Ользі Бабій за сприяння у проведенні цих змагань, а батькам І.Дрогомирецькій, С.Мартиняк, М.Грицків та І.Олеськів за допомогу у їх проведенні.