9 ЛИСТОПАДА - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНИХ МИСТЕЦТВ

Дата: 09.11.2020 09:47

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання до дня професійного свята. Це свято талановитих людей, які були і є носіями національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Сьогодні є ще одна нагода подякувати вам за майстерність, творчість та активну культурно-просвітницьку діяльність. Ваш талант та відданість роботі збагачує і розвиває безцінні скарби національної культури.

Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени бажаю здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення та щастя.

Зичу Вам нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів.

З повагою голова

Ходорівської об’єднаної