«Лужанка»  - дипломант І ступеня Х Міжнародного фестивалю-конкурсу хореографічних колективів

Дата: 02.11.2020 14:16

Напередодні фестивалю представники Ходорівської міської ради побували з робочим візитом в Бортниках і відвідали філію Ходорівської дитячої школи мистецтв (клас хореографії). Наші юні танцюристи під керівництвом енергійного та наполегливого наставника Василя Луціва  якраз готувалися до участі в конкурсі.  А вже за декілька днів …така приємна звістка!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

31 жовтня танцювальний колектив “Лужанка” Ходорівської дитячої школи мистецтв ім..Б.-Ю.Янівського став дипломантом І ступеня Х Міжнародного фестивалю-конкурсу хореографічних колективів “Samocvity” у Львові. Варто зазначити, що на змаганнях були танцюристи з багатьох куточків України. Наші юні таланти з гордістю представляли Ходорівську ОТГ.

Фото без описуПравильним та розумним рішенням Ходорівської міської ради стало утворення філії класу хореографії в Бортниківському старостинському окрузі. Вже четвертий рік юні танцюристи мають комфортні умови для занять в Народному домі села Бортники. Фанатично відданий та закоханий у свою працю молодий керівник “Лужанки” Василь Луців наполегливо готував із своїми вихованцями два танці “Буковинська мозаїка” і “Бойка”. Високий результат на шляху до мети юних талантів дали велика наполегливість і праця. Діти щасливі, батьки задоволені, керівник отримав запал до подальшої роботи. Вітаємо та бажаємо “Лужанці” підкорення нових вершин!