У Ходорові урочисто відкрили та освятили оновлене приміщення пункту базування  Екстреної медичної допомоги

Дата: 03.10.2020 12:36

Вчора, 2 жовтня,  в Ходорівській міській лікарні урочисто відкрили та освятили оновлене приміщення пункту базування Екстреної медичної допомоги.

Ініціаторами таких позитивних змін є голова Ходорівської ОТГ Олег Коцовський та колектив  пункту ЕМД.

Працівників пункту Ходорівського відділення екстреної медичної допомоги вітали в.о. генерального директора Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Васько  та заступник міського голови Ольга Мельник. Чин освячення здійснили отці Микола Прунак та Андрій Чмир.

Андрій Васько відзначив Ходорівську громаду, як таку, для якої медицина завжди є в пріоритеті. «Таких прикладів співпраці місцевої громади  з обласними закладами, з екстреною медичною допомогою є одиниці, але це гарний тон, який задає Ходорівська громада і показує приклад мешканцям області та інших громад, як треба розставляти пріоритети. Екстерна медична допомога є закладом охорони здоров’я обласного підпорядкування і громада не зобов’язана вкладати кошти і допомагати з її розвитком. Ходорівська громада бере на себе таку відповідальність і це є прикладом відповідального ставлення до своїх мешканців, адже екстерна медична допомога служить не лише мешканцям громади, а й області, бо екіпаж виїжджає туди, де сталась біда. Це показує відповідальне ставлення влади до мешканців», - резюмував А.Васько.

На ремонт нового приміщення було витрачено 105 тисяч гривень з Ходорівського міського бюджету.

Планується, що у колишньому приміщенні екстреної допомоги буде обладнано травмпункт.