«Учителем школа стоїть»

Дата: 03.10.2020 12:31

1 жовтня 2020 року зала міського Палацу культури зібрала керівників ЗЗСО Ходорівської ОТГ на урочистості, присвячені Дню працівника освіти. Привітати освітян прийшли вихованці Центру творчості дітей та юнацтва разом зі своїми наставниками з проникливими побажаннями здоров*я, миру, добра і творчих успіхів. Керівник відділу освіти Наталія Калинець, відкриваючи нараду,запросила присутніх хвилиною мовчання вшанувати педагогів, які відійшли у вічність.

В урочистостях взяли участь секретар Ходорівської міської ради Марія Гавінська та заступник Ходорівського міського голови Ольга Мельник, які тепло привітали працівників освіти із світлим професійним святом, побажавши міцного здоров”я,наснаги, професійного росту. Керівникам закладів освіти  вручено подяки відділу освіти, молоді та спорту Ходорівської міської ради.