Оголошення конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ходорівської міської ради Львівської області

Дата: 28.09.2020 10:02

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ходорівської міської ради Львівської області.

Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ходорівської міської ради Львівської області знаходиться за адресою: вулиця Львівська, 39, м.Ходорів, відділ освіти, молоді та спорту Ходорівської міської ради Львіської області.

Інформація про основні функціональні обов’язки директора, розмір та умови оплати праці надаються відділом освіти.

Посаду керівника центру може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні магістра, стаж педагогічної роботи не менше п’яти років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
 Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та копії):

1) заяву про участь у конкурсі за формою;

2) копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство;

3) копію трудової книжки або документів, що підтверджують досвід роботи;

4) копію(ї) документа(ів) про вищу освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам;

5) біографічну довідку/резюме (за вибором учасника конкурсу);

6) згоду на обробку персональних даних;

7) довідку про відсутність судимості;

8) мотиваційний лист, складений у довільній формі;

9) попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції” вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду;

10) інші документи на його розсуд (у разі наявності).

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи для участі у конкурсі приймаються  до 19 жовтня 2020 року.

Документи подаються головному спеціалісту  відділу освіти за адресою: вулиця Львівська, 39, м.Ходорів, відділ освіти, молоді та спорту Ходорівської міської ради Львіської області.

Дата і місце проведення конкурсного відбору учасникам конкурсу будуть повідомлені додатково.
 Контактна особа – Бандура Наталія Степанівна(тел.0686619341), електронна пошта  osvitakhodoriv@gmail.com

Етапи проведення конкурсу:
                 - прийняття та розгляд документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі (20  календарних днів);
                 - перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам (до 5 робочих днів);
                 - проведення конкурсного відбору;
                 - визначення переможця конкурсу;
                 - оприлюднення результатів конкурсу.