З Днем дошкілля!

Дата: 25.09.2020 14:48

Своє професійне свят відзначають люди, які присвятили своє життя роботі з  дітьми.

Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до дітей та своєї справи.

Виховання  дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить їх майбутнє.

Особливі слова подяки працівникам дошкільних закладів, які знаходяться на території Ходорівської громади, за віддане служіння улюбленій справі, за терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

Хай доля сторицею віддячить вам за невтомну працю. Міцного здоров’я і нехай життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних.

З повагою голова

Ходорівської об’єднаної територіальної громади     Олег КОЦОВСЬКИЙ