Турнір памяті тренера-викладача Борика Юрія

Дата: 23.09.2020 09:23

19 вересня на стадіоні «Цукровик» в Ходорові відбувся турнір з футболу, присвячений пам’яті колишнього тренера-викладача Ходорівської дитячо-юнацької спортивної школи Юрія Борика.

В турнірі брали участь футбольні команди ДЮСШ міст Ходорова, Миколаєва, Нового Роздолу, Жидачева. Переможцем турніру стала команда Ходорова. Друге місце виборола команда Миколаєва, третє – Жидачева, четверте – Нового Роздолу. Кращим воротарем серед юнаків став Іван Шквирка, кращими захисником – Юрій Ревак, півзахисником – Андрій Радик, кращим нападником став Дмитро Кутянський, кращим кравцем турніру – Максим Лабич. Головний арбітр – Богдан Вахула, асистент Іван Стеців.

Товариський матч за участю вихованців Ходорівської ДЮСШ закінчився рахунком 3:3. Матч між командами ветеранів 2:2.

Переможці та учасники футбольного турніру були нагороджені грамотами, медалями. Ініціатори проведення турніру – Ходорівська ДЮСШ. Щира подяка за організацію турніру С.Пшику. Турнір відбувся за фінансової підтримки Ходорівської міської ради.