Новини з сесійної зали

Дата: 16.09.2020 18:58

27 серпня  відбулося XХХVІІ сесія VIII скликання Ходорівської міської  ради, яке провів  міський голова Олег Коцовський.У роботі сесії взяли участь 21 депутат міської ради,   а також старости сіл,  члени виконавчого комітету та працівники виконавчого апарату міської ради.Після затвердження складу лічильної комісії (Н.Калинець, В.Могильний, Ю.Яремишин) та порядку денного, депутати перейшли до розгляду питань.

Заступник відділу фінансів, С.Герман  проінформувала стосовно питань бюджетної сфери: про виконання бюджету Ходорівської міської ради за перше півріччя, внесення змін до бюджету Ходорівської міської ради на 2020 рік(виділили коштина впровадження інтерактивних технологій для інтегрованого навчання; на продукти харчування для лікарні та придбання інформаційно-медичної системи; на співфінансування для придбання житла для 2-ох учасників АТО; на відшкодування різниці в тарифах КП «Ходорівводоканалу» для мешканців міста,  на виготовлення техніко-екологічного обгрунтування щодо покращення екологічного стану та розчищення річки Луг; на капітальний ремонт внутрішніх приміщень адміністративної будівлі в с.Вибранівка) та затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень  міського голови, прийнятого в міжсесійний період( щодо виділення коштів на придбання засобів індивідуального захисту для Ходорівської лікарні; ремонт дороги по вул.Гоголя, на ремонт храмів по програмі «Духовність рятує світ»).

Серед питань медицини, освіти, культури, туризму, історико-культурної спадщини, молодіжної політики та спорту були питання про утворення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»Ходорівської міської ради Львівської області;підтримання звернення до Президента України,Верховної ради та Кабінету міністрів України з приводу викладання предмету «Основи християнської етики» в школах (доповідала Н.Калинець) та про внесення змін до структури відділу культури, туризму та культурної спадщини (доповідала Ю.Сливка).

Спеціаліст юридичного відділу І.Стадник доповідав  про питання роботи ради, а саме:  питання про виведення зі складу виконавчого комітету Ходорівської міської ради Носик М.І.; про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника комунального підприємства Ходорівської міської ради, Порядку укладення контракту з керівником комунального підприємства Ходорівської міської ради та Типової форми контракту з керівником комунального підприємства Ходорівської міської ради.

Т.Волошин, начальник ЦНАП, обґрунтував потребу зміни  графіку роботи ЦНАП, відтак на сесії прийняли наступні  рішення: про затвердження графіку роботи Центру надання адміністративних послуг та переліку адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП.

Депутати розглянули ряд земельних питань про надання дозволівна розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та про їх затвердження для різних потреб жителям громади; про  затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі їх у власність для різних потреб жителів громади; про вилучення земельних ділянок  та внесення змін до Договорів оренди землі.

Детальніше про прийняті рішення можна ознайомитися на офіційному сайті Ходорівської міської ради.