Засідання виконавчого комітету Ходорівської міської ради

Дата: 26.03.2017 16:50

24 березня відбулася оперативна нарада за участю старост сіл громади та  чергове засідання виконавчого комітету Ходорівської міської ради, на яких  було розглянуто ряд важливих питань та прийнято відповідні рішення. Зокрема, про проведення місячника благоустрою та Дня довкілля (01 квітня), про проведення конкурсу з визначення Виконавця послуг із збирання, вивезення та утилізації твердих побутових відходів на території сіл Вибранівського, Чорноострівського, Дев’ятниківського та Грусятицького старостатів,  про меморандум про всеохоплююче співробітництво між Ходорівською міською радою та ТзОВ «Нові технологічні рішення», про встановлення дитячих  майданчиків в селах Ходорівської громади, про переведення  колишньої освітньої установи-школи в селі Молодинче в адмінбудинок, про дозвіл на знесення аварійної будівлі (колишньої конюшні) на вул.Сосюри в м.Ходорів, про передачу в приватну власність квартири на вул.Стрийській28/5, про затвердження звіту про незалежну експертну вбудованого майна на вул.Злуки,18 площею 48,7 кв.м., про прийняття на баланс  комунального підприємства  «Ходорівське УКГ» стадіонів  в с.Чорний Острів та  с.Дуліби, про зарахування на квартирний облік Шумської Марії Іванівни, жит.м.Ходорів, вул.16 Липня,1/23, про узаконення самовільної забудови Германович І.С. в с.Бориничі, про призупинення опалювального періоду на канікулярний період в навчальних закладах, про присвоєння поштових адрес та надання матеріальних допомого жителям громади.