До уваги учасників АТО

Дата: 03.08.2017 16:30

Результат пошуку зображень за запитом "До уваги учасників АТО"

У комунальному закладі «Львівська обласна лікаря відновного лікування №3» в складі неврологічного відділення проходять фізичну реабілітацію і психосоматичну допомогу учасники АТО. Лікувальний курс у реабілітаційному центрі розрахований приблизно на 14 днів і фінансується із бюджету області з розрахунку:  на один день лікування одного пацієнта-ветерана АТО виділяється близько 300 гривень (ліки, харчування та проживання). У лікарні працюють реабілітолог, масажисти, є фізіотерапевтичне відділення, де проводять магнітотерапію, лазаротерапію, електрофорез та інші послуги.