Свято, на яке чекали...

Дата: 12.09.2020 23:28

Фото без описуШановні мешканці Ходорівської громади!

Саме у другу неділю вересня  кожного року уже традиційно у нас  прийнято святкувати День міста та День громади. Але пандемія COVID-19 внесла свої корективи у життя багатьох громад. На жаль, Ходорівська ОТГ не стала винятком. Через карантин ми змушені відкласти всі заплановані заходи, змагання, концерти.

Сьогодні в такі чудові осінні дні залишається з ностальгією згадувати наші святкування минулих років, які об'єднували  Ходорівську громаду, демонстрували нашу  унікальність та високі культурні цінності.

Разом   з вами ми розвиваємо нашу громаду. Впродовж 4 років спільними зусиллями вдалось реалізувати чимало із поставлених завдань і досягнути позитивних результатів саме завдяки злагодженій роботі старост, депутатського корпусу, керівників установ, підприємств та організацій, приватних підприємців, громадських організацій, а також активних мешканців нашої громади. Але на цьому робота не завершується, ми й надалі будемо продовжувати працювати заради покращення комфорту для проживання у громаді та розвитку територій. Я сподіваюся на те, що спільними зусиллями, ми досягнемо цієї мети. Адже багата наша громада на доброзичливих, щирих та розумних людей.  Немає для нас нічого ціннішого за життєву мудрість, яка і є джерелом наснаги для нових звершень.І сьогодні я дякую всім, хто конкретними справами допомагає розбудовувати Ходорівську ОТГ. Адже громада – це не просто територія на карті. Громада – це всі ми : люди, які в ній живуть.

Від імені міської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу  прийміть щирі вітання з Днем громади.У цей святковий день бажаю розвитку та процвітання нашій громаді, всім взаємної поваги та довіри, здоров’я та миру, щастя та добробуту.

І не варто засмучуватися, попереду у нас ще буде багато свят!

А сьогодні залишається переглядати фото минулих святкувань і трішки згадати як це було!

З повагою голова

Ходорівської міської обєднаної територіальної громади                                      Олег КОЦОВСЬКИЙ