Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери, ветерани галузі, спортсмени, шанувальники та уболівальники спорту!

Дата: 12.09.2020 20:05

Щиро вітаю Вас з Днем фізичної культури і спорту!

Фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя та важливим чинником зміцнення здоров’я мешканців нашої громади.

Заняття фізкультурою та спортом гартують не лише тіло, а й дух людини. Тому наше спільне завдання створити для цього всі відповідні умови.

Наші спортсмени гідно представляють громаду на різноманітних спортивних змаганнях. Велика вдячність вчителям та тренерам за гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді!

Зичу всім наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог! Хай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту та справі популяризації та розвитку фізичної культури!

З повагою

в.о. міського голови                                                                                                           Марія ГАВІНСЬКА