ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення

Дата: 08.09.2020 15:24

про оприлюднення проекту рішення Ходорівської міської ради

«08» вересня 2020 року

Проект рішення Ходорівської міської ради «Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2021 роки» розроблений відповідно до ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 30, 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», для залучення і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади, зокрема, для створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури.

Назва регуляторного акта: «Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2021 роки»

Регуляторний орган: Ходорівська міська рада.

Розробник: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади http://hodorivska-gromada.gov.ua проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу до виконавчого комітету Ходорівської міської ради за адресою: 81750, Львівська область, м. Ходорів, вул. Грушевського, 38, контактний телефон (03239) 53-331 або в електронному вигляді на е-mail: otg@hodorivska-gromada.gov.ua.

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ Ходорівської міської ради «Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади»

ГРАФІК сплати коштів пайової участі (внеску) замовників (юридичних, фізичних осіб) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури

ПОЛОЖЕННЯ про порядок залучення, розрахунку розміру і використання  коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених  пунктів Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2021 роки

ПОРЯДОК розрахунку пайової участі замовників у розвитку інфраструктури населених пунктів Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади у разі будівництва об’єктів, загальна кошторисна вартість,  яких не визначена згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами