5 вересня стартував виборчий процес

Дата: 07.09.2020 16:23

5 вересня 2020р. стартував виборчий процес на місцевих виборах, призначених на 25 жовтня 2020 року.

Цього року вибори відбуватимуться за новим Виборчим кодексом, що враховує нову територіальну основу України.

У територіальних громадах з кількістю виборців 10 тисяч і більше депутатів обиратимуть за системою пропорційного представництва за відкритими виборчими списками місцевих організацій політичних партій у територіальних виборчих округах, на які поділяється єдиний багатомандатний виборчий округ.

Ще одна особливість – запровадження гендерних квот: не менше 40% представників однієї статі в списку партії.

В Ходорівській ОТГ  20641 виборець станом на 01.08.2020р.

Згідно Виборчого кодексу України (ст.197 п.3) обиратимуть 26 депутатів до Ходорівської міської ради.

05.09.2020р. відбулося друге засідання Ходорівської міської територіальної виборчої комісії.

Для організації та проведення виборів депутатів міської ради  утворено 3 територіальні виборчі округи. (Згідно Постанови ЦВК від  28.08.2020р. №204).

Ходорівська міська територіальна виборча комісія

Стрийського району Львівської області