Дитячі садочки відновлять свою роботу з 7 вересня

Дата: 04.09.2020 22:47

Фото без описуСьогодні, 04.09. 2020 року,  відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ходорівської  міської ради.

Враховуючи чисельні звернення батьків, на засіданні комісії прийнято рішення відновити роботу дошкільних навчальних закладів з понеділка 07 вересня 2020 року за умови дотримання протиепідемічних заходів.

Для повноцінного функціонування закладів вчасно закуплено  засоби  індивідуального захисту: захисні маски, рукавички, дезінфектори з дозатором, дезінфікуючу рідину, безконтактні термометри та продукти для харчування дітей .

Нагадаємо, що із понеділка діятиме нове епідемічне зонування. Жодна з територій Львівщини не потрапила до червоної зони. Жидачівський район віднесли до жовтої зони.