Нехай же довіку зоріє у наших серцях світла пам'ять про захисників  УКРАЇНИ

Дата: 29.08.2020 22:19

У Ходорівській міській об’єднаній територіальній громаді відбулися заходи із вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

28 серпня працівники КЗ «Ходорівська міська публічна бібліотека» та бібліотек-філій підготували та поширили в соціальній мережі Facebook на сторінках закладів культури відеоролик про захисників, які були вихідцями нашої громади: ходорівчани: Роман Точин (Герой України, Герой Небесної Сотні), Іван Сперелуп, Володимир Сапіга, Ігор Степаненко, Роман Федоришин; уродженці с. Бортники – Володимир Андрешків та ВолодимирКнязев; уродженці с. Вербиця – Михайло Роговський та Михайло Підгайний (пропав безвісти),  уродженець с. Бринці-Церковні – Михайло Березка; уродженець с. Чорний Острів – Роман Василець, уродженець с.Ліщин – Роман Досяк.

29 серпня о 10.00 год. через систему оповіщення міської ради жителі громади вшанували загальнонаціональною хвилиною мовчання пам’ять наших захисників. По всіх старостинських округах та безпосередньо в центрі громади – м. Ходорові, за участю ГО «Спілка учасників АТО Ходорівщини», відбулось урочисте покладання квітів до могил загиблих Героїв.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

28-31 серпня у закладах культури Ходорівської ОТГ створено виставкові експозиції із портретами загиблих героїв нашої землі, а працівники із дітками взяли участь у Всеукраїнській акції «Сонях».

Фото без описуФото без опису

Нехай же довіку зоріє у наших серцях світла пам'ять про усіх, хто захищав нас на Сході України, а нині відійшов в інші світи .

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ та  ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ!!!

.