В громаді відзначили державні свята

Дата: 26.08.2020 12:17

23 серпня у серці Ходорівської об’єднаної громади, за участю старост старостинських округів, відзначили День Державного Прапора України. Святкування розпочалось із богослужіння у храмі св.безсрібників і чудотворців Коми і Дем’яна, після чого відбулась святочна хода вулицями міста до Алеї Слави Героїв Небесної Сотні Львівщини. Там ходорівчани, розгорнувши синьо-жовте полотнище,  об’єднались у спільній молитві за борців за незалежність України. Богослужіння очолили священики о.Мар’ян Черепанич, о.Андрій Чмир, о.Тарас Гриців.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуПісля панахиди голова міста О.Коцовський урочисто підняв державний прапор України біля будівлі міської ради.

В продовження святкувань, на стадіоні "Будівельник" пройшов футбольний турнір імені героя України Романа Точина та відбувся показовий виступ учасників спортивної секції кіокушинкай карате.

Фото без описуФото без описуОкрім цього спортсмени влаштували велопробіг вулицями міста.

Фото без опису24 серпня відбулися богослужіння в храмах громади, святкове віче на майдані біля пам’ятника Т.Шевченка, дитячий малюнок на асфальті. Виставка-продаж робіт умільців нашого краю та звучала жива музика за участю митців Ходорівщини.

Святкові заходи з нагоди відзначення Дня Незалежності України відбулися також в селах Ходорівської ОТГ.