«Барви Ходорова» - переможець Міжнародного фестивалю в Болгарії!

Дата: 14.08.2020 23:03

Ансамбль народного танцю «Барви Ходорова» Ходорівської дитячої школи мистецтв ім.Б-Ю. Янівського посів І місце у VI Міжнародному фестивалі пісні і танцю «Черноморскавьртележка» 2020 в Болгарії.

Цьогоріч у фестивалі, який відбувся наприкінці липня у місті Черноморець. Україну представляли хореографічні колективи з Червонограда, Львова, Нового Роздолу, Підбужа (Дрогобицького району), Підкаменя та Ходорова.

Незважаючи на те, що поїздка була запланована ще в жовтні, до останніх днів танцюристи не були певні, що поїдуть, адже карантин поставив під загрозу проведення фестивалю.  «Поїхало 12 дітей і стільки ж дорослих. Окрім учасників, на базі, де ми проживали нікого не було. Поселили з дотриманням усіх карантинних вимог. Загалом, цьогорічна поїздка відрізнялась від попередніх, - розповідає керівник колективу Леся Семчій, - через карантин фестиваль проходив в межах закладу, де ми жили, а не на місцевому рівні».

Вітаємо учасників та бажаємо творчих перемог!