Іван Гриців представляє Україну на грузинському фестивалі «IveriaBrilliant»

Дата: 14.08.2020 22:50

Фото без описуІнтегрований проєкт «Міжнародний онлайн фестиваль-конкурс серед осіб з особливими потребами «ІверіяБрілліант» стартував 13 липня. Оскільки проєкт відбувається задля подолання пандемії коронавірусу,  всі учасники готувались в домашніх умовах.

В проєкті приймає часть 30 конкурсантів з Грузії, Польщі, Румунії, Вірменії, Азербайджану та України, яку представляють 9 учасників, серед яких і ходорівчанин Іван Гриців.

За умовами фестивалю є п’ять турів, під час яких учасники презентують п’ять  пісень записаних наживо. Загалом, учасники представлять пісню на рідній та іноземній мовах, пісню дуетом із зіркою, акапельно і гімн країни або організації.

Основний курс фестивалю триватиме вісім тижнів. На голосування кожного туру є один тиждень, після чого йде підрахунок голосів та перехід у наступний тур. На даний час йде голосування третього туру. Підтримати Івана можна перейшовши за посиланням на його сторінці у фейсбук.

Іван Гриців каже, що конкурс проводиться за зразком Євробачення, а по його завершенні, серед учасників виберуть вісім осіб, які поїдуть на фінал у Грузію.