В ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ ВІДНОВЛЮЄТЬСЯ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У РЕЖИМІ ОФЛАЙН

Дата: 09.08.2020 00:05

Із 10 серпня цього року у базових центрах зайнятості та філіях Львівського ОЦЗ змінюється прийом громадян із врахуванням рівня епіднебезпеки поширення коронавірусу.

Такі підрозділи Львівської обласної служби зайнятості, що функціонують на території, що увійшла до «зеленої» зони, проводять реєстрацію громадян з метою надання статусу безробітного та призначення допомоги з безробіття на підставі документів, поданих пошуковцем роботи особисто під час візиту до центру зайнятості (філії) або отриманих в електронній формі (через застосунок «ДІЯ»).

Прийом громадян, у тому числі тих, котрі були зареєстровані у центрах зайнятості (філіях) ЛОЦЗ у період карантину шляхом подання документів через e-mail, здійснюватиметься виключно за попереднім записом з дотриманням часового інтервалу, що дозволить уникнути контакту між відвідувачами.

Окрім цього, безробітні, котрі були зареєстровані під час карантину дистанційно, повинні під час особистого відвідування подати оригінали своїх документів.

Наголошуємо, що у «зеленій» зоні передбачено перебування громадян у громадських будівлях у масках або респіраторах.

Обслуговування представників фірм і компаній, котрі відвідують центри зайнятості (філії) з метою подання інформації про вакансії чи отримання інших послуг, зокрема допомоги з часткового безробіття, проводитиметься із дотриманням обмежень (одна особа на 10м2  площі приміщення).