Створення безпечного середовища в закладах освіти Ходорівської ОТГ

Дата: 28.07.2020 14:21

Заклади  освіти є одними з найбільш вразливих об’єктів з точки зору протипожежної небезпеки. Будь-яка надзвичайна ситуація може призвести до виникнення безпосередньої загрози для здоров’я і навіть життя дітей.

Створення безпечного середовища  щодо пожежної безпеки в закладах освіти є пріоритетним для Ходорівської ОТГ. Відповідно до затверджених Правил пожежної безпеки для закладів, установ і організацій системи освіти України, виконано  наступні роботи  для підготовки до нового2020/2021 навчального року:

• закуплено вогнегасники для усіх ЗЗСО на суму 22тис.грн.;
  • проведено технічне обслуговування системи газо-  та теплопостачання закладів загальної, дошкільної та позашкільної освіти на суму 40 804,00грн.;

-   здійснена обробка дерев'яних конструкцій вогнезахисним розчином у НВК №10 імені братів Олійників с. Піддністряни , ЗОШ І-ІІст.№9 с. Отиневичі, ЗОШ І-ІІІст.№4 с. Бортники імені Золотаря,ЗДО «Ромашка» м.Ходорів;

• розроблено документацію з питань техногенної безпеки для ЗОШ І-ІІІст.№2 м. Ходорів та ЗОШ І-ІІІст.№3 імені Героя України Романа Точина м. Ходорів .

Великий об'єм робіт проведено у ЗОШ І- ІІІ ступенів №2 м. Ходорів та ЗОШ І-ІІІст.№3 імені Героя України Романа Точина м. Ходорів:

• з другого та третього поверхів облаштовано евакуаційні виходи;
  • поновлено та погоджено плани евакуаці;
  • проводено ідентифікацію шкіл як потенційно небезпечних об’єктів;
  • всі з’єднання, відгалуження та окінцювання жил проводів  та кабелів  виконано за допомогою опресування;
  •  електрощитки оснащені схемами підключень споживачів з пояснювальними написами.

Керівники закладів освіти Ходорівської ОТГ пройшли онлайн-навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки при Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.

Всі заходи спрямовані на безпеку підростаючого покоління під час перебування в закладах освіти та спокою батьків за здоров’я дітей.