ЗНО-2020

Дата: 21.07.2020 10:56

17 липня 2020 р. завершилася основна сесія ЗНО-2020. Позаду залишилися тривоги та хвилювання випускників. Адже на їхню долю випало нелегке випробування:складати ЗНО в умовах карантину.

Зовнішнє оцінювання проводиться з метою забезпечення прав осіб на рівний доступ до вищої освіти та оцінювання відповідності результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, державним вимогам.

Зовнішнє оцінювання проводиться щороку з використанням технологій педагогічного тестування. Завдання сертифікаційних робіт укладаються Українським центром оцінювання якості освіти відповідно до програм зовнішнього оцінювання з певних навчальних предметів.

Кожен зареєстрований учасник мав право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів.

Цьогоріч у зовнішньому незалежному тестуванні взяло участь 140 випускників закладів загальної середньої освіти Ходорівської ОТГ. З них :102 – українська мова та література,53-англійська мова,59-математика,99-історія України,51-географія,30-біологія.

Для  створення  рівних умов при складанні тестів  відділом  освіти було  організовано  довіз усіх учасників з числа випускників дев'яти закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ст.  до  пунктів проведення ЗНО та у зворотньому напрямку. Учні Ходорівської ОТГ проходили тестування у м. Жидачів та м.Львів. Слід зазначити,що зовнішнє незалежне оцінювання проводилося з дотриманням усіх карантинних заходів для протидії поширенню COVID-19.

Згідно розкладу, оприлюдненого  на сайті  УЦОЯО,результати ЗНО-2020 будуть відомі:

- Математика, фізика – до 17 липня.

- Українська мова і література, історія України, іноземні мови, біологія – до 25 липня.

- Географія, хімія – до 29 липня.

Щороку для осіб, які з поважних причин не мають можливості взяти участь в основній сесії ЗНО, проводиться додаткова сесія.

Проведення додаткової сесії ЗНО запланована на 24 липня – 10 серпня, а результати буде розміщено до 14 серпня.