Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора школи

Дата: 20.07.2020 09:49

Відділ освіти, молоді та спорту Ходорівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КОМУНАЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ХОДОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ №5 С. ГРУСЯТИЧІ та КОМУНАЛЬНОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВННОГО КОМПЛЕКСУ “ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД–ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД” ХОДОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ №11 С. ЧОРНИЙ ОСТРІВ.

КОМУНАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ХОДОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ №5 С. ГРУСЯТИЧІ знаходиться за адресою: 81751, Львівська область, Жидачівський район, с.Грусятичі,вул.Центральна ,31.

КОМУНАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ – ВИХОВНИЙ  КОМПЛЕКС “ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД” ХОДОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ №11 С. ЧОРНИЙ ОСТРІВ знаходиться за адресою: 81720,Львівська область, Жидачівський район, с. ЧорнийОстрів, вул. Галицька, 84.

Інформація про основні функціональні обов’язки директорів закладів загальної середньої освіти, розмір та умови оплати праці надаються відділом освіти, молоді та спорту.
  Посади керівників закладів освіти можеуть обіймати особи, які є громадянинами України, мають  вищу освіту ступеня не нижче спеціаліста/магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності; готові забезпечувати і нести персональну відповідальність за організаційну, академічну та фінансову автономію й освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, вільно володіє державною мовою.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та копії):

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, наукові публікації тощо).
  Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: вулиця Львівська, 39, м.Ходорів, відділ освіти, молоді та спорту Ходорівської міської ради Львіської області.
   Дата і місце проведення конкурсного відбору учасникам конкурсу будуть повідомлені додатково.
  Контактна особа – Бандура Наталія Степанівна(тел.0686619341), електронна пошта  osvitakhodoriv@gmail.com

Етапи проведення конкурсу:
  - прийняття та розгляд документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі (30 календарних днів);
  - перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам (до 5 робочих днів);
  - проведення конкурсного відбору (публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти;  письмова перевірка на знання законодавства; співбесіда з конкурсною комісією);
 - визначення переможця конкурсу (до 2 робочих днів);
 - оприлюднення результатів конкурсу ( в день визначення переможця).

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)