Потреби молоді в громадах Львівщини

Дата: 20.07.2020 08:40

В межах підготовки до обласного проекту "Громади дружні до молоді" відділ молодіжноі? політики Львівськоі? облдержадміністраціі? проводить соціологічне дослідження з метою визначення потреб молоді в територіальних громадах Львівськоі? області.

Це дослідження проводиться згідно з проектом Концепції Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2021-2025 роки. Метою програми є створення можливостей для самореалізації та розвитку потенціалу молоді в Україні через підвищення спроможності інститутів громадянського суспільства у молодіжній сфері, які діють на принципах демократичного врядування, застосування наявних та нових інструментів для активної участі та інтеграції молоді у суспільне життя і подальший розвиток українського суспільства.

Результати опитування допоможуть нам сформувати та впроваджувати стратегію ефективної реалізації молодіжноі? політики на Львівщині відповідно до потреб і бачень безпосередньо молодих людеи? в новоутворених територіальних громадах.

Просимо вас виділити трохи свого часу і пройти опитування.
 Для нас це дуже важливо! :)

Контактна особа – спеціаліст відділу молодіжної політики ЛОДА – Остап Данилиха,
 тел.: +38 (096) 578 19 61, e-mail: molodpol@gmail.com