13-15 липня оголошено Днями жалоби !

Дата: 13.07.2020 15:13

10 липня  під Троїцьким, що на Луганщині загинув 31-річний лейтенант 24-ої окремої механізованої бригади імені Короля Данила, депутат Жидачівської районної ради - Тарас Матвіїв.

З метою вшанування пам’яті про загиблого бійця - 13-15 липня 2020 року оголошено Днями жалоби.

Журналіст, учасник Революції Гідності, у 2015 пішов добровольцем на фронт. Пройшов шлях від солдата до офіцера.

Позицію, якою командував Тарас, в районі Троїцького, - атакували окупанти. Били зі 120 мм мінометів. Одна з мін потрапила в бліндаж, де було двоє вояків. Бліндаж загорівся і частково обвалився. Тарас першим кинувся на допомогу побратимам й витягнув двох своїх бійців назовні і відніс в безпечне місце. В цей час ще одна міна впала на позицію і осколками смертельно поранила Тараса.

Указом президента, Матвіїву Тарасу Тарасовичу, за героїзм і особисту мужність, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові - присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена "Золота Зірка" (посмертно).

Ходорівська міська об'єднана територіальна громада висловлює щирі співчуття рідним, батькам, друзям та побратимам загиблого !

Вічна слава Герою! Та вічна Йому пам'ять!