СУЧАСНИЙ ТА ЯСКРАВИЙ: ЖИРІВСЬКА ШКОЛА ОТРИМАЛА НОВИЙ ФАСАД

Дата: 02.07.2020 09:53
Кількість переглядів: 1920

Впродовж кількох тижнів тривала робота по реалізації мікропроєкту, який переміг в конкурсі місцевих ініціатив Львівської обласної ради «Капітальний ремонт фасаду загальноосвітньої школи I – II ступенів №7 в с. Жирова». На даний час повністю відремонтовано 3 стіни будівлі.

В 2019 році  за кошти Ходорівського міського бюджету  зроблено  підшалівку даху школи , замінено ринви та водостічні труби.

Загальна вартість проекту 500 тис.грн., з них: кошти обласного бюджету – 200 тис.грн.,кошти міського бюджету – 192 тис.грн., спонсорські кошти та внесок громади – 108 тис.грн.

Командна робота Ходорівської міської ради, старости,  за підтримки спонсорів та громади дала свої хороші результати заради створення комфортних умов для навчання дітей в с.Жирова.