ТВОРЧІ  ДОСЯГНЕННЯ    УЧНІВ    МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ  В ОНЛАЙН-КОНКУРСАХ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Дата: 01.07.2020 10:17

Цього року в рамках карантинних заходів, з метою безпеки, було проведено міжнародні онлайн-конкурси юних виконавців серед учнів початкових мистецьких шкіл, на яких учні Ходорівської школи мистецтв ім.Б.-Ю.Янівського здобули чимало призових місць.

Морохівська Марія отримала диплом ІІІ ступеня на  І Міжнародному дистанційному конкурсі  «Мистецтво без обмежень» для учнів та студентів закладів мистецької освіти. Її викладач М.А. Шевчук отримала подяку за підготовку лауреата.

Балацько Христина одержала гран-прі, а  Войціховська Вікторія -  диплом І ступеня (викл. О.І.Гатала) на міжнародному фестивалі – конкурсі  «Таланти України»

Войцеховська Ксенія (викл. Угріновська М.М.) отримала диплом   учасника на  міжнародному конкурсі дитячої струнно – смичкової музики «Чарівні смички»

Павлишин Марта  та Юрчак Мар'яна  (викл. Шемечко І.І.) отримали  дипломи ІІ ступеня на  дистанційному конкурсі юних виконавців на народних  інструментах «Online Talant»

На ІІ міжнародному багатожанровому фестивалі  «Перлина Дніпра» диплом І ступеня здобули Миндюк Іванна (викл. Краївська Н.Я.),  Макух Марта  та дует бандуристок «Співанка» у складі Н.Краївської та О.Шпирко. Гармата Діана  (викл. Макух М.Б. концерт. Весельська Я.З.) і Николин Оксана (викл. Шпирко О.М.) отримали  дипломи  ІІ ступеня.

На ІІІ  відкритому регіональному  конкурсі юних піаністів диплом ІІ ступеня здобула Сушайло Анастасія (викл. Федан О.Я.), диплом  ІІІ ступеня - Чаплак Захар (викл. Весельська Я.З.).

Дипломи учасників отримали Стрига Віталій  (викл. Весельська Я.З.) на І міжнародному конкурсі юних піаністів « LVIV KAWAI  UА», Мойш Юля (викл. Федиш Н.О.) на дистанційному  ІІ Відкритому обласному  конкурсі піаністів ім. Д. Бортнянського.

Міжнародний  багатожанровий дистанційний конкурс «Dance Love Sing life»: Афтаназів Вероніка – диплом І ст.. викл. Денис О.Т., Старух Тетяна – диплом ІІІ ст.. викл. Афтаназів О.В.;

Замойська Вікторія – диплом ІІІ ст.. викл. Афтаназів О.В.;

Балацько Владислав – диплом ІІІ ст.. викл. Афтаназів І.І.;

Федорів Олексій – диплом ІІІ ст.. викл. Афтаназів І.І.

Міжнародний онлайн фестиваль – конкурс «Зоряна Фа – Соль»

Афтаназів Вероніка – диплом І ст.. викл. Афтаназів О.В.;

Старух Тетяна – диплом І ст.. викл. Афтаназів О.В.;

Замойська Вікторія – диплом І ст.. викл. Афтаназів О.В.;

Федорів Олексій диплом І ст.. вико. Афтаназів І.І.;

Балацько Владислав – диплом І ст.. викл. Афтаназів І.І.;

Афтаназів Іван -  диплом І ст.

Афтаназів Ольга – диплом І ст.

Сертифікати учасників Х фестивалю юних піаністів ім.. Р.Савицького отримали Стрига Віталій (Я.З.Весельська), Анна Труш  (викл.  Кобільник  Г.Й.).

Весельська Я.З. отримала сертифікат за участь у літній школі педагогічної майстерності «Мистецька школа Савицького 2020р».

Терлак Богдан посів ІІІ місце,  а Рудий Андрій отримав диплом учасника (викл. Вавричин Г.Й.) на І міжнародному дистанційному конкурсі «Odesa mysic olimp». Крім цього Терлак Богдан (викл. Вавричин Г.Й.  концерт. Шевчук М.А.) здобув ІІ місце на міжнародному онлайн конкурсі «Львівські фанфари».

Бабій Соломія (викл. Кобільник Г.Й.) отримала  диплом ІІІ ступеня, а ансамбль гітаристів (викл. Презлята М.Б.) – диплом ІІІ ступеня на  дистанційному міжнародному багатожанровому  інтернет фестивалі – конкурсі « Samоsvity – On Line».

Вітаємо всіх та бажаємо творчих перемог!